Administracinė navigacija
Putinų gimnazija

Tarpkultūrinės patirtys

Sėkmingas užsienio kalbų mokymasis negali vykti tik klasės aplinkoje. Šiais laikais mokytojai naudojasi įvairiomis IKT priemonėmis ir švietimo metodais, kurie skatina bendradarbiavimą, tarpkultūrinį bendravimą ir priartina kalbų mokymąsi prie realių situacijų, suteikdami savo mokiniams galimybę vartoti tikslinę kalbą autentiškoje aplinkoje.

Trys Lietuvos mokyklos bendradarbiaudamos nagrinėjo temą „Informacinių technologijų taikymas kalbų studijose ir kitokių mokymosi formų paieška“. Šie veiklos rezultatai pripažinti tarptautiniu lygmeniu.

Alytaus Putinų gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytoja ekspertė, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė kartu su bendraautoriais (žiūrėti programą) pakviesta dalyvauti į Tarptautinę konferenciją „KALBŲ STUDIJOS SPECIALIZUOTAME UNIVERSITETE’22: TARPKULTŪRINIAI ASPEKTAI (LANGUAGE STUDIES AT A SPECIALISED UNIVERSITY’22: INTERCULTURAL ASPECTS)“, kurioje pasidalins savo patirtimi, kaip informacinių technologijų taikymas padeda mokiniams mokytis kalbų, ir ugdyti įvairias kompetencijos.

Skaityti plačiau – renginio programoje