Respublikinis rašinių anglų kalba konkursas

Sveikiname nugalėtojus

Respublikinio rašinių anglų kalba konkurso, skirto Vytauto Didžiojo universiteto šimtmečiui, prizininkai: I-os vietos nugalėtojas Gustas Lugauskas (IV kl.), II-os vietos nugalėtojas Rokas Urbonavičius (IV kl.) ir jų anglų kalbos mokytoja Jolita Adomaitienė š.m. balandžio 26d. Vytauto Didžiojo Universitete atsiėmė garbingus apdovanojimus- diplomus, kuriuos įteikė Prof. dr. Ingrida Žindžiuvienė.

Profesorė pasidžiaugė, kad mokinių darbai buvo ne tik turtingi kalbine raiška ir žodynu, bet ir brandūs, įkvepiantys ir paremti sava patirtimi.

Nuotraukose: Gustas Lugauskas, Rokas Urbonavičius, mokytoja Jolita Adomaitienė, profesorė Ingrida Žindžiuvienė.
Sveikinimo žodį atvykusiems bei nuotoliu prisijungusiems konkurso nugalėtojams tarė VDU Humanitarinių mokslų fakultetas Prodekanas Doc. dr. Giedrius Janauskas