PUTINŲ GIMNAZIJOS DIENA LIKIŠKĖLIŲ PROGIMNAZIJOJE

Balandžio 26 dieną Gamtos mokslų būrelis organizavo Putinų gimnazijos atvirų durų dieną Likiškėlių progimnazijos mokiniams. Jūratė Juškevičienė, gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė, inicijavo vesti pamokas Likiškėlių progimnazijos aštuntokams.

Matematikė Česlova Banišauskienė vedė pamoką 8a klasei. Tema ,,Pitagoro teorema“. Rodė, kaip pasitelkus įvairias medžiagas ( vandens, kruopų, akmenukų) galima įrodyti teoremą. Pateikė daug pavyzdžių, kur pritaikoma teorema. Dalyvavo 22 mokiniai.

IMGP5300.JPG

Tomas Buzaitis pristatė Fab Lab laboratoriją ir atliktus darbus.

IMGP6940.JPG

Jolita Noruvienė supažindino su gimnazijoje esančia Verslumo mokykla ir jos veikla.

pIMGP5364.jpg

Jūratė Juškevičienė – kaip konstruoti tiltus iš makaronų, kad jie išlaikytų kuo didesnę apkrovą ir vykstančius „Makaronų tiltų“ čempionatus. Vestos 4 pamokos.

pIMGP2047.jpg

Mokiniams labai patiko. Jie noriai atsakinėjo į klausimus, juos domino visos temos. Ačiū mokytojams, kurie negailėjo savo laiko, jėgų ir pastangų vėl prisiminti zoom aplinką ir netiesiogiai paagituoti mokinius rinktis Putinų gimnaziją.

Putinų gimnazijos
jaunųjų korespondentų būrelio informacija.