Molekulės diena – 2020

Spalio 23-ąja eTwinning MIDLeTw (Mokyklų iššūkiai demokratiškumo link) projekto dalyviai minėjo „Molekulės dieną“.

I-II kl. mokiniai, naudodami Canva ir Quizizz įrankius, atliko biologijos-chemijos dalykų integruotas užduotis. III-IV kl. gimnazistai, naudodami QR Code Generator programėlę, gimnazijos erdvėse ieškojo klausimų, kryžiažodžio sprendimui. Džiaugiamės bendradarbiavimu su Jiezno gimnazijos bendruomene.

Biologijos mokytoja Vilma Gumenikovienė

Ačiū, visiems gimnazistams, kurie padėjo kūrybiškai organizuoti gimnazijoje Molekulės dieną. Ačiū, biologijos mokytojai Vilmai ir projekto eTwinning partneriams, kurie mano pamoką puikiai sugebėjo integruoti į savo dalyko pamokas. Negaliu atsigėrėti savo mokiniais, kurie ne tik kūrybiškai, bet ir „stipriai chemiškai” pasikaustę gebėjo atkoduoti 10 organinių ir neorganinių junginių moleklių – balionų ir teisingai parašyti kvėpavimo reakcijos lygtį.