Erasmus+KA1 mokymuose „Įtraukusis ugdymas: mąstykime ir veikime kartu“ | Alytaus Putinų gimnazija

Nuotolinis mokymas Gimnazijos veikla karantino metu

Erasmus+KA1 mokymuose „Įtraukusis ugdymas: mąstykime ir veikime kartu“ Paskelbta / Atnaujinta:

IMG-6ad07e3458c91650f86786cbbe6cdbf2-V.jpg
Erasmus+KA1 mokymuose „Įtraukusis ugdymas: mąstykime ir veikime kartu“

Spalio 10-15 dienomis mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų komanda (psichologė A. Venciūtė, fizinio ugdymo mokytoja R. Sulžickienė, biologijos mokytoja V. Gumenikovienė ir spec. pedagogė E. Bunzienė) dalyvavo Erasmus+KA1 mokymuose „Įtraukusis ugdymas: mąstykime ir veikime kartu“, kurių metu dalijosi patirtimi su kolegomis iš Estijos, Norvegijos, Graikijos, Italijos, Prancūzijos ir Kanados.

Mokymai buvo įdomūs ir naudingi. Daugiau sužinojome apie mokymosi ir raidos koordinacijos sutrikimus (disleksiją, disgrafiją, diskalkuliją ir dispraksiją), aktyvumo ir dėmesio sutrikimus, autizmo spektrą, dirbome individualiai ir grupėse, diskutavome, nagrinėjome įvairias patyčių situacijas, išbandėme naujus metodus, kaip išsiaiškinti savo emocijas, kaip geriau save pažinti, taip pat išbandėme vizualinio mąstymo strategijas neįprastoje mokymosi vietoje – Katalonijos Nacionaliniame meno muziejuje.

Mokymų metu turėjome galimybę pasigrožėti Barselonos architektūra, susipažinti su dažniausiai lankomomis vietomis ir paragauti ispaniško maisto.

Mokymų savaitė atnešė daug nepakartojamų įspūdžių ir teigiamų emocijų, patobulinome anglų kalbos žinias bei turėjome puikią galimybę pabendrauti su skirtingų tautų atstovais.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Rita Sulžickienė

Susijusios nuotraukos: