Putinų gimnazija vykdo projektą „BRIDGE : vietos bendruomenių stiprinimas efektyviai kovai su smurtu lyties pagrindu artimoje aplinkoje” . Projekto organizatoriai – Lietuvos žmogaus teisių centras ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

120943770_331543384806503_6827241624569252531_n.jpg

Spalio 5 dieną gimnazijos erdvėse vyko projekto BRIDGE veiklos, į kurias įsitraukė I-II-ųjų klasių mokiniai bei mokytojai.
II e kl. mokiniai kartu su Forumo teatro vadove Rimanta Vaičekonyte rengė etiudus, mokiniai turėjo galimybę patys padirbėti su savo nuostatomis lyčių stereotipų tema. Dienos rezultatas – sukurtas vaidinimas, kuris buvo pristatytas bendraamžiams – I b ir II b kl. mokiniams. Įdomu buvo tai, kad aktoriais buvo patys mokiniai, o vaidinimas kito priklausomai nuo žiūrovų ir aktorių santykio.

IMG_9543.JPG

I c ir I e klasių mokiniai turėjo galimybę išbandyti Nepatogaus kino klasę. Su mokiniais bendravo ir apie lyčių lygybę kalbėjosi Lietuvos žmogaus teisių centro atstovė Agnė Pakšytė.
Mokytojai taip pat įsitraukė į projekto veiklas – dalyvavo mokymuose apie stereotipų įtaką žmogaus savivertei, praktikavosi ir patys ieškojo būdų, kaip ją ugdyti.

Socialinė pedagogė Rimtautė Marčiulionienė