Tūkstantmečio mokyklų programa

Dalinamės gera žinia

Mūsų gimnazija pateko į antrąjį Tūkstantmečio mokyklų programos srautą drauge su  Jotvingių gimnazija, Likiškėlių ir „Volungės“ progimnazijomis ir Senamiesčio pradine mokykla, kurioms, programos įgyvendinimui, bus skirta daugiau nei 2,5 mln. Eur.

Alytaus miesto švietimo bendruomenei  savivaldybės posėdžių salėje  buvo pristatyta Tūkstantmečio mokyklų programa.

Įtraukiojo ugdymo srities ekspertė Lina Garbenčiūtė susirinkusiems pristatė  Tūkstantmečio mokyklų programos tikslus ir jos turinį, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kuckailienė pristatė Alytaus miesto savivaldybės pažangos planą,  prie kurio rengimo svariai prisidėjo gimnazijos vadybinė komanda.

Tūkstantmečio mokyklų programos vizija – kiekvienam  Lietuvos vaikui sudaryta galimybė mokytis šiuolaikiškoje ir atviroje mokykloje, o jos tikslas – mažinti mokinių pasiekimų atotrūkius ir sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(-si) sąlygas.

Džiaugiamės galimybe užtikrinti savo mokiniams palankias ugdymo (-si) sąlygas nuolat tobulėjančioje organizacijoje, kurioje savo vietą ras kiekvienas.