Protmūšis. Skaitymo skatinimas

Birželio 15 dieną į protmūšį, skatinantį skaityti knygas, Putinų gimnazijos pirmokai pakvietė Šaltinių, Dainavos ir Panemunės progimnazijų septintokus ir aštuntokus. Keturios komandos pasitikrino savo žinias, ar atpažįsta, pagal kokias knygas sukurti kino filmai ir spektakliai, kieno eilėmis skamba dainos. Mokinius džiugino kūrybinės užduotys: kūrinių inscenizavimas, knygos reklamos kūrimas, daiktų siejimas su perskaitytomis knygomis.
Dalyvavusios komandos apdovanotos diplomais, kiekvienas mokinys ir atlydėjusios mokytojos – padėkos raštais. Dėkojame Dainavos progimnazijos mokytojai Zinai Bražinskienei, Šaltinių progimnazijos mokytojoms Audronei Burokienei ir Inai Grigūnaitei-Skrabulienei bei Panemunės progimnazijos mokytojai Astai Kibildienei subūrusioms komandas ir atlydėjusioms mokinius.

Šis susitikimas ne tik savotiškas žinių patikrinimas, bet ir graži mokinių draugystės pradžia.

Renginį kuravo lietuvių kalbos mokytojos Irena Sakalauskienė ir Ligita Sarapienė