Administracinė navigacija
Putinų gimnazija

Publikacijų lietus Putinuose

Alytaus Putinų gimnazijos bendruomenei

pScreenshot_36.jpg
Jus sveikina naujametinis jaunųjų korespondentų (žurnalistų) būrelio ir kultūrinio sambūrio vienkartinis leidinys „Putinų balsai“ .

pIMGP7149.jpg

Su jaukiausiomis šventėmis, mielieji!

Besibaigiant metams kiekvienas metaforiškai atsigręžiame atgal – pažvelgdami į savo džiaugsmus ir nuoskaudas, laimėjimus ir pralaimėjimus, rūpesčius ir pasirengimą juos įveikti. Atsigręžiame atgal – su Tikėjimu, Meile ir Viltimi.

2021 metai buvo ypatingi – „Putinų balsuose“ kiekvieną mėnesį didžiavomės gimnazijos išskirtinumu, dalijomės sėkmės istorijomis ar neraminančiomis įžvalgomis. Esu dėkinga jauniesiems žurnalistams, juos kuravusiems mokytojams, specialistėms ir vadovėms už didžiavimąsi bendruomenės veiklomis.

Artėjant jaukiausioms metų šventėms, visai bendruomenei linkiu drąsos mylėti šalia esančius žmones. Drąsos atsiprašyti ir atleisti, drąsos prisipažinti suklydus ir taisyti savo klaidas. Drąsos keistis taip, kad keistųsi aplink esantys žmonės, jų žodžiai ir darbai.

Daiva Sabaliauskienė,

Putinų gimnazijos direktorė

2021 m. gruodis

Publikacijų lietus Putinuose

Prabėgo dar vieneri metai – 2021! Kaip matote, kultūrinis sambūris „Putinų balsai“ netylėjo. Iš 28 per apvalius metus publikacijų, paskelbtų vien Alytaus krašto laikraštyje „Alytaus naujienos“, I – ojo etapo atrankoje komisija, susidedanti iš direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vytos Šiugždinienės, IV gimnazijos klasių kuratorės Jolantos Kocimienės ir gimnazijos Mokinių tarybos atstovo, išrinko 6 geriausias publikacijas:

  1. Menininkai kaip mokslininkai: integruotos pamokos moksleiviams.
  2. Esė. Unikali trejų metų patirtis Varšuvoje.
  3. Putinų gimnazijai 11 metų (… o atvirlaiškiai plaukia).
  4. KTU fakultetų dienos Putinų gimnazijoje.
  5. Alytaus Putinų gimnazijos pasididžiavimas – Mokinių taryba.
  6. DofE priverčia tobulėti.

Na, o iš geriausių pačias geriausias (4) atidavėme, gerbiamieji gimnazistai, mokytojai ir kt. darbuotojai, Jūsų „teismui“, nes mums svarbus visos bendruomenės vertinimas, kad Putinų gimnazijos šeimų ratelyje belaukiant Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų pasidžiaugtumėte šiais nelengvais laikais, ko siekiame ar pasiekėme. Kad ir kaip ten būtų ar nebūtų, vis tiek kiekvienas vaizdelis, interviu siejamas su Putinų gimnazijos teigiamo įvaizdžio formavimu. Ir mums tai sekasi! Manyčiau, kad šis bendras jaunatviškas gimnazistų ir jų mokytojų t v a r i n y s (šiais laikais labiau mėgstamas žodis – projektas) yra tvirtas.

Dėkoju visiems rašiusiems, skelbusiems savo kūrybą, fotografavusiems. Ypač dėkingas bendražygei bibliotekininkei Eglei Juodžiukynienei.

Jaunųjų korespondentų būrelio vadovas,
neformalaus ugdymo mokytojas
Vytautas Bigaila

Tegul lyja publikacijų lietus….

0001.jpg
0002.jpg
DOFe .jpg
KTU .jpg
Mokslininkai 1 .jpg
Mokslininkai 2.jpg