Mokslinė tiriamųjų darbų konferencija

Lapkričio 20 dieną 4 gimnazistai dalyvavo Vilniaus „Saulės privačios gimnazijos“ ir ISM universiteto organizuojamoje mokslinėje tiriamųjų darbų konferencijoje, kurios tikslas – skatinti aktyvų mokinių domėjimąsi įvairiomis ugdymo(si) sritimis ir tiriamąją veikla, ugdant pažinimo, kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas bei tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius, dalintis patirtimi bendradarbiaujant.

Minėtoje konferencijoje III B mokiniai Laura Krajeckaitė ir Natas Strakauskas pristatė savo darbą „Bažnyčių architektūros reikšmė“, mokytojas Mantas Kazakevičius ir Paulina Pockevičiūtė ir Vakarė Juonytė „Skirtingų augalų šeimų prisitaikymas augant vieniems šalia kitų“, mokytoja Vilma Gumenikovienė.

Mokiniai ir mokytojai išklausė pranešimą „Dirbtinis intelektas: ar man nebereikės mokytis?“ bei buvo pristatyta studijų galimybės ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.