Anglų kalbos vertimo (literatūrinio teksto) konkursas

Sveikiname Elžbietą Puzakinaitę III kl. (mokytoja Jolita Adomaitienė)(Putinų gimnazija) ir Justiną Jurčiukonį II kl. (mokytoja Daiva Turauskienė) (Putinų gimnazija).

12 17 vyko Anglų kalbos vertimo (literatūrinio teksto) konkursas nuotoliniu būdu, kuriame dalyvavo II- III klasių mokiniai iš Alytaus miesto gimnazijų. Konkurso tikslai ir uždaviniai buvo mokytis versti taisyklinga lietuvių (gimtąja) kalba, gretinti užsienio ir gimtosios kalbos struktūrų sistemas, ugdyti gebėjimus perteikti teksto prasmę įvairiomis meninės raiškos priemonėmis; taip pat – ugdyti mokinių kalbų mokymosi motyvaciją bei padėti mokiniams atskleisti jų kūrybiškumą.

Sveikiname Elžbietą Puzakinaitę, užėmusią 1 vietą Alytaus III-ų gimnazijos klasių tarpe ir Justiną Jurčiukonį, užėmus 3 vietą Alytaus II-ų gimnazijos klasių tarpe.

Anglų kalbos mokytoja Jolita Adomaitienė