Verslumo mokykla 2020

Labas jaunime!

Nusibodo sėdėti namie, nori išmokti viešojo kalbėjimo paslapčių, darbo komandoje, lyderystės, stiprinti finansinio raštingumo įgūdžius, esi kūrybingas, tai mes tave kviečiame į jau 7 kartą vyksiančią, Putinų gimnazijos organizuojamą vasaros verslumo stovyklą „Verslus 2020“ visų Alytaus miesto mokyklų 8-11 kl. mokiniams(ne jaunesniems, kaip baigiantiems 8 kl. progimnazijos mokiniams)
Stovyklos metu praktiškai išbandysi imitacinius verslo žaidimus „ProfitPlanner“, TITAN simuliaciją (mokysiesi praktiškai priimti investavimo sprendimus), susipažinsi su mokesčiais, susitiksi su verslininkais, dalyvausi protmušyje, komandiniuose žaidimuose. Laukia prizai, gera nuotaika, nauji draugai ir stovyklos veiklų baigimo pažymėjimai.

Plakatas-verslus2020.jpg

Ekonomikos ir verslumo mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė