Sveikiname STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ laimėtojus

STEAM mokslų konkursą „Mūsų eksperimentas“ organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras bei STEAM srities dalykų mokytojų asociacijos. Jo tikslas – skatinti kūrybiškai mokytis STEAM mokslus, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

c3.jpg

Šiais metais konkursas buvo organizuojamas nuotoliniu būdu. Buvo pateikti integruoti fizikos, chemijos, biologijos, inžinerijos eksperimentai.

Konkurse sėkmingai dalyvavo mūsų gimnazijos mokinės Greta Aleksynaitė (IIIa kl.) ir Greta Navickaitė(IIIa kl.) kartu su chemijos mokytoja Joalita Jurkevičiene. Mokinės pristatė chemijos tiriamąjį darbą „Klimato kaita ir „kontrabandinis“ kompostas“ ir tapo konkurso laimėtojomis.
Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Plačiau apie konkursą: