Svečių iš Danijos mokymai | Alytaus Putinų gimnazija

Svečių iš Danijos mokymai Paskelbta / Atnaujinta:

pIMGP2123.jpg
Svečių iš Danijos mokymai

Lapkričio 24-25 d.d. Alytaus Putinų gimnazijoje viešėjo Rico Svendstrup Christensen, mokytojas ir tarptautinių projektų koordinatorius iš Danijos, Frydenhøjskolen, kuris pristatė labai populiarų problemų sprendimo metodą Danijos mokyklose- ir projektais grįstą.

Putinų gimnazistai dvi dienas dirbo pagal šį metodą ir liko išties patenkinti.

„<...>Labai džiaugiuosi, kad teko sudalyvauti šiame projekte su danais. <...> Mes galėjome patys planuoti savo laiką ir sužinojome, kaip realiame gyvenime reiks spręsti problemas>“ (Goda Zakšauskaitė); „Įdomi patirtis <...> tikiuosi, kad mūsų gimnazija ims pavyzdį ir darysim tokius projektus dažniau.“(Vaida Stagniūnaitė); „“Įdomi patirtis; buvo smagu dirbti ir planuoti savo laiką; turėti visišką savo darbo ritmo ir laiko kontrolę.“(Kamilė B.); „Smagu patirti kitokį mokymosi būdą“ (Dovydas Malijonis).

Anglų kalbos mokytoja Jolita Adomaitienė

Susijusios nuotraukos: