STEAM proveržis gimnazijoje! | Alytaus Putinų gimnazija

Nuotolinis mokymas Gimnazijos veikla karantino metu

STEAM proveržis gimnazijoje! Paskelbta / Atnaujinta:

steam 3.jpg
STEAM proveržis gimnazijoje!

2021 m. rudenį NŠA, Vilniaus universitetas, Klaipėdos universitetas kartu su partneriais iš Belgijos, Vokietijos, Estijos, Danijos, Olandijos ir Suomijos pakvietė dalyvauti Lietuvos švietimo įstaigas projekte, kurio tikslas tobulinti STEAM ugdymą Europos mokyklose siekiant stiprinti jaunimo domėjimąsi STEAM dalykais ir karjeros planavimą šia kryptimi.

steam 1.png

Gimnazijos atstovai, Airida Dalinskaitė, Orestas Šačkus, Žygimantas Pusvaškis, Arvydas Jankauskas, Dominykas Sidaras su stipria mokytojų komanda gavo užduotį sukurti ir įgyvendinti savo, bei atlikti kitos mokyklos pateiktą STEAM iššūkį.

steam 2.1.png

Po atlikto Nacionalinės švietimo agentūros ir partnerių visų iššūkių vertinimo buvo atrinkta 10 geriausių iššūkių, kuriuos NŠA pristatys tarptautinėje susitikime. Alytaus Putinų gimnazija gavo džiugią žinią, jog mūsų komandos net 2 iššūkiai ,,Gyvenamasis namas su maisto auginimo - rekreacine zona ant stogo“ ir "Išmanusis teleskopas - “PIKON" yra atrinkti tarptautiniam aptarimui ir talpinimui rengiamuose intelektiniuose produktuose.