Startuoja tarptautinis projektas „Dare To Care“ | Alytaus Putinų gimnazija

Nuotolinis mokymas Gimnazijos veikla karantino metu

Startuoja tarptautinis projektas „Dare To Care“ Paskelbta / Atnaujinta:

logo.png
Startuoja tarptautinis projektas „Dare To Care“

2021 m. sausio 20 d. Putinų gimnazija įsitraukė į tarptautino projekto „Dare To Care Baltics“ ( liet. „Išdrįskime rūpintis Baltijos šalimis“ ) veiklas.
Projekto veiklos prasidėjo mokymo kursais, skirtais jaunimo lyderiams ir specialistams. 7-ių dienų kursuose Putinų gimnazijai ir Lietuvai atstovauja gimnazijos psichologė Akvilė Venciūtė ir socialinė pedagogė Rimtautė Marčiulionienė. Specialistės semiasi žinių ir mokosi jaunimo grupės metodikos, kurią pritaikys dirbdamos su jaunimu gimnazijoje.

Mokymo kursai iš viso vienija 24 jaunimo darbuotojus, pedagogus, psichologus, mokytojus, jaunimo lyderius ir kitus specialistus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Projektas skirtas Baltijos jūros valstybių tarybos prioritetinei sričiai „Saugus ir saugus regionas“, daugiausia dėmesio bus skiriama smurto prevencijai. Projekto veiklomis bus siekiama stiprinti Baltijos šalių jaunimo atsparumą, didinti informuotumą apie sveikus jaunų žmonių santykius, patyčių, smurto dėl lyties ir prekybos žmonėmis klausimus. Pagrindiniai projekto partneriai : MARTA ( Latvija ); PaNoKe (Estija) ; Moterų informacijos centras ( Lietuva).
Daugiau apie projektą: Spausti čia