„Širdis ir nuoširdumas“

Sausio 29 d. vyko atvira integruota rusų kalbos ir biologijos pamoka „Širdis ir nuoširdumas“

Pirmą kartą vyko integruota rusų kalbos ir biologijos pamoka IIb kl. „Širdis ir nuoširdumas“ , kurią vedė rusų kalbos mokytojos metodininkės Gražina Sakalauskienė, Vilija Baguckienė bei biologijos mokytoja metodininkė Vaida Sakalauskienė.

Pamokos metu IIb klasės mokiniai Gintarė Jusaitė, Darija Miliauskaitė skaitė pranešimus rusų kalba apie donorystę, organų transplantaciją ir jos svarbą. O Raminta Šukevičiūtė, Deimantė Visockaitė pasidalino žiniomis apie žmogaus kraujotakos sistemą. Gerda Petraškaitė savo mintis išreiškė kūrybiniame darbe –piešinyje ,,У него золотое сердце“. Pamokos metu mokiniai, išsiaiškino žodžių su šaknimi ,,сердце” reikšmes , o žiūrint video siužetus, išmoko naujus junginius su žodžiu ” сердце”.

Šioje integruotoje rusų kalbos ir biologijos pamokoje „Širdis ir nuoširdumas“ buvo siekiama ugdyti mokinių suvokimą, kad sveikata ir nuoširdūs jausmai – itin svarbios gyvenimo vertybės. Mokiniai įsitikino, kaip gyvenime svarbu turėti sveiką širdį ir ją saugoti. Klausyti savo širdies ir dalintis nuoširdumu gali kiekvienas…

Rusų kalbos mokytojos metodininkės Gražina Sakalauskienė, Vilija Baguckienė, biologijos mokytoja metodininkė Vaida Sakalauskienė.