Paskutinis skambutis 88 Putinų gimnazijos abiturientams

„Išaušo naujas rytas. Tik ką patekėjusi saulė suspindo auksu. Prasidėjo dar viena diena, kupina džiaugsmo, nerimo ir tikėjimo. Diena, kai paskutinį kartą girdite skambutį, kuris aidi jums, mieli abiturientai,“ – šiais trečiokų Akvilės ir Irmanto žodžiais prasidėjo Alytaus Putinų gimnazijos abiturientų Paskutinio skambučio šventė.

IMGP3832.JPGAbiturientų kuratorė Eglė Bunzienė į šventę pribuvo su „Chevrolet Corvette“

Šios XII laidos abiturientams paskutinis skambutis buvo išskirtinis tuo, kad jis buvo pažymėtas pandeminiu laikotarpiu, karantinu, nuotolinėmis pamokomis bei įvairiais virtualiais reginiais. Paklausus šventiškai nusiteikusios abiturientės, ką mananti apie šį paskutinį skambutį, ji pasakė, kad paskutinis skambutis buvo paprastas, bet tuo pačiu ir nepaprastas dėl siautusio Covid-19 viruso Lietuvoje. Jie neturėjo Šimtadienio šventės, todėl džiaugėsi nuskambėjusiu Paskutiniu skambučiu. Abiturientų neišgąsdino net oro sąlygos, nesugadino šventinės nuotaikos, nepabijojo lietaus nei vaikinai, nei merginos.

IMGP3841.JPGGėlės kuratorei

„Kas yra sėkmė? Ar kas nors galėtumėte pasakyti jos formulę?“ – paklausė gimnazijos direktorė Daiva Sabaliauskienė ir tarsi atsakydama tęsė mintį. – „Kiekvienas ją suvokiame skirtingai, todėl tik nuo mūsų priklauso, ką laikome sėkme. Daugeliui sėkmė – tai tikslų įgyvendinimas. Pasak Brajano Treisio, sėkmė nėra atsitiktinumas. Sėkmė – tai nuolatinis ir atkaklus tikslo siekimas, vadovaujantis visuotiniais dėsniais. Tačiau ar visi pasiekią savo tikslus ir tampa laimingi?“ – susimąstė gimnazijos vadovė.

IMGP3991.JPGAbiturientų dovana bibliotekai – ryšulėlis knygų

Abiturientai džiaugėsi, kad jų šventę papildė tautinių šokių ansamblis ,,Uldukas” bei šokių kolektyvas ,,Alemana”, taip pat juos sveikino ir II a gimnazijos klasės mokinė Edita Kazlauskaitė, kuri atliko „Hiperbolės“ dainą. Dvylika metų mokykloje pralėkė kaip viena diena. Kiekvienas išsineš po didesnį ar kuklesnį žinių bagažą. Vieni tęs mokslus Lietuvoje, kiti už Atlanto. Jie žino, kad jų keliai dar susitiks, būtinai aplankys mokytojus. Juk gražiausi prisiminimai gyvenime ateina iš mokyklos laikų.

IMGP3930.JPGŠventės dalyvius sveikina „Uldukas“

Linkime jiems sėkmingų brandos egzaminų ir gero skrydžio.

IMGP4013.JPGLietus sušaukė gimnazijos vidun

Rokas Urbonavičius, III d klasės mokinys, jaunasis korespondentas