NAUJOS KNYGOS vyresniems paaugliams gimnazijos bibliotekoje. | Alytaus Putinų gimnazija

NAUJOS KNYGOS vyresniems paaugliams gimnazijos bibliotekoje. Paskelbta / Atnaujinta:

pIMGP7107.jpg
NAUJOS KNYGOS vyresniems paaugliams gimnazijos bibliotekoje.

Tarptautinis bestseleris, įvertintas skaitytojų visame pasaulyje! „Žvalgo mokinys“ – viena populiariausių nuotykių romanų serijų. Šiek tiek primenantis viduramžius Europoje, turintis savo įstatymus ir politiką bei slepiantis neįprastus monstrus - į tokį išskirtinį pasaulį teks nusikelti kiekvienam skaitytojui, pasiryžusiam kartu su Žvalgo mokiniu pasinerti į nesibaigiančių nuotykių virtinę. Tikrais istoriniais faktais nesuvaržytą bei fantastikos prieskoniais pagardintą istoriją apie žvalgo mokinį spėjo pamilti ne tik paaugliai, bet ir vyresnio amžiaus skaitytojai.

Bibliotekininkė E.Juodžiukynienė