Mokinių pasiekimai ir pažanga (formalusis, neformalusis ugdymas) 2020 metais | Alytaus Putinų gimnazija

Nuotolinis mokymas Gimnazijos veikla karantino metu

Mokinių pasiekimai ir pažanga (formalusis, neformalusis ugdymas) 2020 metais Paskelbta / Atnaujinta:

4faa9ee3a50a1019efecf56ecba46008.jpg
Mokinių pasiekimai ir pažanga (formalusis, neformalusis ugdymas) 2020 metais

Kalbiniai pasiekimai

  1. Viktorija Stankevičiūtė (II a kl.) Lietuvos Sporto muziejaus rašinių konkurse „Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų“ užėmė III vietą, ruošė lietuvių kalbos mokytojos metodininkė Algida Sabonienė.
  2. Miglė Tumynaitė (II a kl.) Lietuvos neformaliojo švietimo centro etnokultūrinio projekto ,,Mūsų lobynai“ respublikinėse varžytuvėse ,,Tarmių lobynai“ užėmė I vietą, ruošė lietuvių kalbos mokytojos metodininkė Laima Bautronienė.
  3. Ugnius Saulevičius (IV b kl.), Viltė Višinskaitė (I b kl.) Alytaus miesto mokinių rašinių konkurse „Kaip praeitis prabyla: Lietuvos partizanų kovų istorinio ir kultūrinio paveldo apmąstymas“ apdovanoti padėkos raštais, ruošė lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Irena Sakalauskienė, Danguolė Gintalienė.
  4. Gintarė Kazlauskaitė (IV c kl.) Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso antrajame etape užėmė I vietą, ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ligita Sarapienė.
  5. Alina Radišauskaitė (III a kl.) vertimų konkurse ,,Tavo žvilgsnis” pateko tarp nugalėtojų, ruošė lietuvių kalbos mokytojos metodininkė Aigida Sabonienė.
  6. Denis Boiko (IV b kl.) II Tarptautinė rusų kalbos olimpiadoje užsieniečiams (Sankt-Peterburgo valstybinis universitetas) užėmė I vietą, Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje trečiame etape užėmė I vietą, Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados antrame etape - I vietą, Andrij Boiko (III b kl.) – II vietą, ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Vilija Baguckienė.
  7. Iveta Filipauskaitė (II a kl.) anglų kalbos konkurso antrame etape pelnė I vietą, Beata Jarmalavičiūtė (II a kl.) – III vietą, ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Vida Brindzienė.
  8. Alina Radišauskaitė (III a kl.), Gerda Petraškaitė (I b kl.), Ineta Lesevičiūtė (I d kl.), Beata Jarmalavičiūtė (II a kl.), Gerda Balionytė (I Ia kl.) VKIF vertimų ir iliustracijų „Tavo žvilgsnis – 2020“ projekte apdovanotos diplomais, ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Vida Brindzienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė Gražina Sakalauskienė.

Tiksliųjų mokslų pasiekimai

  1. Gintarė Jusaitė (I b kl.) Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurse laimėjo I vietą, Andrius Rakauskas (IV e kl.) – II vietą, ruošė informatikos mokytojas metodininkas Vygandas Banišauskas.
  2. Arvydas Jankauskas (II a kl.) Lietuvos mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ miesto etape užėmė III vietą, ruošė informatikos mokytojas metodininkas Vygandas Banišauskas.
  3. Gerda Petraškaitė (I b kl.) Respublikinis kompiuterinių piešinių „Įjunk Kalėdas!“ konkurso pirmojo etapo nugalėtoja, ruošė informatikos mokytojas metodininkas Vygandas Banišauskas.
  4. Erikas Sabaitis (II b kl.) Lietuvos mokinių matematikos olimpiada antrojo etapo III vietos laimėtojas, ruošė matematikos mokytoja metodininkė Česė Banišauskienė.
  5. Viktorija Stankevičiūtė (II a kl.) užėmė III vietą Lietuvos Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 10 klasių mokinių matematikos ir lietuvių kalbos konkurse „Uždavinys eilėraštyje“, ruošė matematikos mokytoja metodininkė Danguolė Jaruševičienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Algida Sabonienė. Gamtos mokslų pasiekimai
  6. Matas Bielskas (II b kl.) Lietuvos mokinių chemijos olimpiados antrame etape užėmė III vietą, Gabija Sergejevaitė (III b kl.) – III vietą, ruošė chemijos mokytoja metodininkė Joalita Jurkevičienė.
  7. Matas Bielskas (II b kl.) Lietuvos mokinių biologijos olimpiados antrame etape užėmė II vietą, Miglė Tumynaitė (II a kl.) – III vietą, ruošė vyresnioji biologijos mokytoja Vaida Sakalauskienė.
  8. Toma Liegutė (IVd kl.) Lietuvos mokinių biologijos olimpiados antrame etape užėmė II vietą, Vakarė Šuliauskaitė (III kl.) – II vietą, ruošė biologijos mokytoja metodininkė Vilma Gumenikovienė.
  9. Gerda Petraškaitė (I b kl.) Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antrame etape užėmė II vietą, Jovita Valukonytė (I b kl.) – III vietą, ruošė vyresnioji fizikos mokytoja Jūratė Juškevičienė.
  10. Ineta Lankelytė (IV c kl.)konkurse „DNR dienos Lietuvoje“ apdovanota padėkos raštu, ruošė vyresnioji biologijos mokytoja Vaida Sakalauskienė.
  11. Greta Aleksynaitė (II a kl.) ir Greta Navickaitė (IIa kl.) STEAM mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“ tapo nugalėtojomis, ruošė chemijos mokytoja metodininkė Joalita Jurkevičienė.
  12. Erikas Sabaitis (II b kl.) Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antrojo etapo I vietos laimėtojas, ruošė vyresnysis fizikos mokytojas Tomas Buzaitis.
  13. Einis Šatrauskas (III b kl.) UNESSCO Asocijuotų mokyklų aplinkosauginio Baltijos jūros projekto konkurse "WebQuiz", užėmė III vietą tarp Lietuvai atstovavusių mokinių.

21.jpg

Socialinių mokslų pasiekimai

  1. Povilas Gaušys (IV d kl.) „Adventur 2020” Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos organizuotame Nacionaliniame konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ užėmė III vietą, ruošė ekonomikos ir verslumo, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė.
  2. Gintarė Kazlauskaitė (IV e kl.), Ieva Jurčiukonytė (IV c kl.), Agnė Bubinaitė (IV b kl.), Aurimas Kašėta (2019 m. baigė), Arvydas Mazauskas (IV b kl.), Raminta Šukevičiūtė (I b kl.), Evelina Abramavičiūtė (II b kl.), Miglė Bazarauskaitė (II b kl.), Monika Juonytė (II b kl.), Miglė Tumynaitė (II a kl.), Darija Miliauskaitė (II b kl.), Tomas Matusevičius (IV a kl.) išlaikė egzaminą ir gavo tarptautinį Verslumo įgūdžių pasą sertifikatą, ruošė ekonomikos ir verslumo, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė.
  3. Morta Kocimaitė (III a kl.) konkurso „Sukurk JAV Philadelphijos bendruomenei krepšinio komandos aprangą“ prizininkė, ruošė ekonomikos ir verslumo, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė.
  4. Justinas Šimas (IVf kl.),Vilius Jokūbas Šlikas (IVd kl.), Povilas Gaušys (IV d kl.), Dominykas Stramskis (III a kl.), Gintarė Jusaitė (I b kl.), Gabija Brenkevičiūtė (IV b kl.) Europos egzamine užėmė I–II vietas, ruošė ekonomikos ir verslumo, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė.
  5. Kęstutis Buklys (III b kl.), Aurimas Micevičius (III b kl.), Augustas Narkevičius (III b kl.), Erikas Sabaitis (III b kl.) VGTU ekonomikos konkurso „Bosas ne basas“ finaliniame etape apdovanoti padėkos raštais, ruošė ekonomikos ir verslumo, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė.
  6. Edita Kazlauskaitė (I a kl.) mažojoje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys 2020“ užėmė I vietą, Erikas Sabaitis (II b kl.) – I vietą, Miglė Tumynaitė (II a kl.) – II vietą, Dovydas Baranauskas (IV a kl.) – II vietą, Povilas Gaušys (IV d kl.) – III vietą, ruošė ekonomikos ir verslumo, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė.
  7. Mantas Kvederas (IV c kl.), Greta Oželytė (IVa kl.), Dominykas Stramskis (IV a kl.), Laura Valaikaitė (IV a kl.) mokinių verslo idėjų renginyje “Dzūkų Pitchas 2020” užėmė I vietą, ruošė ekonomikos ir verslumo, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė.
  8. Miglė Tumynaitė (II a kl.) Vilkaviškio vyskupijos mokinių rašto darbų konkurse „Jauno kataliko vieta bažnyčioje” užėmė II vietą, ruošė dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė Virginija Ptašnykienė.
  9. Domantas Aleksynas (III b kl.) Vilkaviškio vyskupijos foto konkurse “Šabas” užėmė I vietą, ruošė dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė Virginija Ptašnykienė.

cb8b053f6de2711a8f0bcf6b83cff134.jpg

Menų ir sportiniai pasiekimai

  1. Viltė Palažijaitė (IV b kl.) Lietuvos mokinių technologijos olimpiados antrame ture užėmė I vietą, Darija Miliauskaitė (I b kl.) – II vietą, ruošė dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Virginija Vasiliūnienė.
  2. Irmantas Dumbliauskas (II d kl.) Lietuvos mokinių technologijos olimpiados antrame ture užėmė I vietą, ruošė technologijų mokytojas metodininkas Vaidas Sakalauskas.
  3. Gintarė Kazlauskaitė (IV e kl.) 2020 m. Mokykliniame Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse užėmė I vietą, ruošė teatro mokytoja metodininkė Žiedūnė Maldonienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ligita Sarapienė.
  4. 2019-2020 m. m. Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų badmintono varžybose Rugilė Pūtytė (IV c kl.), Raminta Neveckaitė (IV c kl.) užėmė I vietą, ruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Kličius.
  5. 2019-2020 m. m. Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų štangos spaudimo varžybose Deimantė Miliauskaitė (III d kl.), Aurimas Stadalnykas (II c kl.), Rokas Butkauskas (II c kl.), Tomas Varnelis (I c kl.), Nedas Antanavičius (I a kl.), Airidas Kaminskas (I e kl.), Samanta Mikelionytė (IV c kl.), Lukas Saveikis (II c kl.) užėmė II vietą, ruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas Gintaras Kličius.
  6. 2019-2020 m. m. Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio varžybose Lidija-Tesa Cidzikaitė (I a kl.), Vakarė Damulevičiūtė (I e kl.), Gerda Balionytė II a kl.), Kotryna Ališauskaitė (II a kl.), Evelina Abramavičiūtė (II b kl.), Gustė Noruišytė (I a kl.), Ugnė Juškelytė (II a kl.), Vika Fedotovaitė (II e kl.), Laura Malinauskaitė (II e kl.) užėmė II vietą, ruošė vyresnioji kūno kultūros mokytoja Rita Sulžickienė.
  7. 2019-2020 m. m. Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokyklų šachmatų varžybose Nedas Antanavičius (I a kl.), Nojus Navickas (I a kl.), Augustė Buklerytė (I e kl.), Vilius Jokūbas Šlikas (IV d kl.) užėmė II vietą, ruošė vyresnioji kūno kultūros mokytoja Rita Sulžickienė.
  8. 2019-2020 m. m. Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokyklų smiginio varžybose Akvilė Šimanskaitė (II kl.), Laura Valaikaitė (III kl.) užėmė II vietą, ruošė vyresnioji kūno kultūros mokytoja Rita Sulžickienė.

Kiti

  1. Respublikiniame aplinkosaugos konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2020“, I b kl. komanda užėmė IV vietą, ruošė vyresnioji biologijos mokytoja Vaida Sakalauskienė.
  2. Dalyvauta nacionaliniame moksleivių konkurse ,,Praeities stiprybė – dabarčiai“. Istorijos mokytojas metodininkas Robertas Šiugždinis, fizinio lavinimo mokytojas metodininkas Gintaras Kličius.
  3. Nacionaliniame ekonomikos egzamine, kaip aktyviausiai dalyvavusi mokykla, gimnazija tapo II vietos nugalėtoja. Ekonomikos ir verslumo, geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė.
  4. Edinburgo hercogo tarptautinėje apdovanojimų (DofE) programoje trys mokiniai gimnazijos mokiniai gavo Bronzos ženkliukus, vienas mokinys siekia aukso ženkliuko.
  5. Gimnazija tapo ,,Mokykla – Europos Parlamento ambasadorė 2019-2020 m. m. Mokiniai turėjo galimybę realizuoti savo bendruosius gebėjimus šiuose projektuose: 1.Alytaus miesto savivaldybės iniciatyvos „Tau, Alytau“ dviejuose projektuose: „Alytaus Putinų gimnazijos krepšinio lyga“, ir „Verslus 2020“ .
  6. Tęsiamame projekte bendradarbiaujant su Žmogaus teisių centru „Atminimo akmenys“ (2018-2020 m.).
  7. Tęsiamame nacionalinio mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“, kurį organizuoja jungtinė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos komanda, https://www.youtube.com/watch?v=id55CgsFjPI&t=5s
  8. I-II klasių mokiniai dalyvavo VšĮ „Kūrybiška edukacija“ vykdomame meno skaitmenizavimo projekte „Menininkai kaip mokslininkai: integruotos pamokos moksleiviams“. 5.2020 m. spalio mėn startavusiame tarptautiniame Erasmus+ KA229 projekte „The promoting citizenship education at school to build inclusive societies“.
  9. Sėkmingai įgyvendintame eTwinning projekte „Be eco friendly“, išskirtinio dėmesio (suteiktas Kokybės ženklelis) pandemijos metu sulaukė Respublikinio eTwinning projektuose „Paskutinis skambutis“, „Mokyklų iššūkiai demokratiškumo link“.
  10. Pradėtame įgyvendinti Europos Komisijos finansuojamas projekte “BRIDGE”: Vietos bendruomenių stiprinimas efektyviai kovai su smurtu lyties pagrindu artimoje aplinkoje”. Vykdyta mokytojų ir mokinių apklausa siekiant įvertinti požiūrį į lyčių vaidmenis; organizuoti mokymai mokytojams ir administracijai kaip kalbėti apie lyčių lygybę ir kaip ji susijusi su saugios aplinkos užtikrinimu; vykdytos Forumo teatro veiklos ir Nepatogaus kino klasės filmų peržiūros.
  11. Amerikos TOLI instituto finansuotame projekte "Žydų kultūros pėdsakai Alytaus mieste".