KTU studentai Putinų gimnazijoje

Balandžio 26 d. KTU talentų akademijos „Gifted“ IV kurso studentai nuotoliniu būdu Putinų gimnazijos 50 mokinių iš pirmųjų ir antrųjų klasių pristatė savo darbus. Renginyje numatyta trijų studentų – Simonos Kiškytės (Cheminės technologijos ir inžinerijos studijų programa), Kristės Skundaitės (Pramoninio dizaino inžinerijos studijų programa ) bei Domanto Nikarto (Taikomosios fizikos studijų programa) – prezentacija.

pMicrosoftTeams-image (3)(1).png

Labiausiai sužavėjo studentų minčių aiškumas, konkretumas, dalykiškumas. „Kodėl vilna veliasi?“ – klausia S. Kiškytė ir tuoj pat pagrįsdama chemijos mokslo žiniomis atsako. „ O jeigu mestum kelią dėl takelio?“ – filosofiškai mąsto K. Skaudaitė. Apie piligrimystę, bendravimo meną itin jautriai kalba studentė Kristė. Jai pavyko klausytojus sudominti, kad ir jie samprotautų, pasakytų savo nuomonę. Kartu aptaria, jog metaforiškasis takelis pareikalaus sprendimų, tuo labiau reikės nesudvejoti savo sprendimu. Takelis – tai nuotykis, širdies kelias, svajonė, nuklydimas nuo komforto, galimybė rinktis … Įdomu klausytis ir D. Nikarto, kuris derindamas angliškai ir lietuviškai išsakomas mintis atskleidė nemažai nauja apie dirbtinį intelektą. Vėl pamąstymui apie tai, kada žmogui leidžiama dirbti paprastesnius darbus. Klausimas „kas nutiktų, jei mašina sustotų?“ lieka atviras.

20210426_140204.jpg

Pagirtinas studentų pasiruošimas paskaitoms, vaizdingas medžiagos pateikimas, intelektualus požiūris į aptariamas temas, klausimus. Dėkingi direktoriaus pavaduotojai Virginijai Kerevičienei už šią KTU dieną gimnazijoje, už renginio moderavimą.

MicrosoftTeams-image (1).png

Putinų gimnazijos