JuniorBEC – INŽINERINĖS KOMANDOS

Lietuvos mastu vykstančios kasmetinės 9 –12 klasių moksleivių inžinerinės varžybos. Šių varžybų metu moksleiviai iš įvairių Lietuvos mokyklų varžosi ir išbando savo jėgas, įgyvendindami mūsų partnerių pateiktas inžinerines užduotis.

1.jpg

Dalyvavo 2 Putinų gimnazijos komandos. Tai mokytojai Mantas Kazakevičius su III-IV kl. mokiniais ir Virginija Vasiliūnienė su IIb klasės mokinių komanda.

2.jpg

Gimnazistai, naudodamiesi gautomis medžiagomis ir įrankiais, turėjo sukonstruoti fontaną pagal KTU pateiktą inžinerinę užduotį. Gautą rezultatą mokiniai pristatė universiteto bei partnerių atstovų sudarytai komisijai virtualioje aplinkoje.

3.jpg

Moksleiviai, atlikdami inžinerines užduotis, susidūrė su inžinerinėmis problemomis, ugdė kūrybinį mąstymą, o įgytas teorines žinias pritaikys praktikoje.

Dailės ir technologijų mokytoja Virginija Vasiliūnienė