IŠVYKA Į METELIŲ REGIONINĮ PARKĄ

Saulėtą spalio 16 d. šeštadienio rytą IIb klasės mokiniai kartu su auklėtoja lankėsi Metelių regioniniame parke. Keliaudami pėsčiųjų pažintiniu taku, gimnazistai ne tik įtvirtino savo žinias apie aukšapelkės fauną ir florą, bet ir atliko miško stotelėse pateiktas užduotis, įminė mįsles. Eidami stebėjo, kokia Regioninio parko teritorija turtinga apaugusiais lapuočiais, mišria miškų augmenija ir gyvūnija, su daubose tyvuliuojančiais ežerėliais ir pelkėmis.

Žygiuojant ragauta spanguolių, gervuogių ir, žinoma, kaip Putinų gimnazijos mokiniai – be putino uogų.
Ši kelionė suteikė galimybę praplėsti gamtinių žinių bagažą, turiningai ir smagiai praleisti savaitgalį gamtoje.
Dėkojame Metelių regioninio parko pažintinės išvykos vadovui Artūrui Pečkiui už pasidalintas žinias po gamtos pasaulį, o Alytaus miesto savivaldybei – už finansavimą.

Klasės auklėtoja Vaida Sakalauskienė