INTERESAI GEBĖJIMAI REALYBĖ SVAJONĖ

INTERESAI GEBĖJIMAI REALYBĖ SVAJONĖ – šie raktiniai žodžiai, apie kuriuos Alytaus Putinų gimnazijoje kovo 31 d. kalbėjosi Gintaras Sarafinas, VšĮ „Žurnalistinių tyrimų ir konsultacijų grupė” direktorius, žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius, vesdamas mokymus antrųjų, trečiųjų ir ketvirtųjų klasių mokiniams tema „Karjeros pasirinkimo etapai“.

Su gimnazistais kalbėjosi apie tai, kokias klaidas daro mokiniai planuodami savo karjerą, mirštančios ir gimstančios profesijos; kaip rinktis profesiją, kad robotai nepaliktų be darbo, ką gali duoti savanorystė, tarnystė, įsidarbinimas laisvu nuo pamokų metu ir kt. Pasidalino įvairiausiomis nuorodomis, padėsiančiomis pažinti save, susipažinti su studijų programų pasiūla ir marketingo gudrybėmis, įtaigiomis praktinėmis istorijomis.

Ne mažiau svarbus susitikimas įvyko ir su gimnazijos administracija. Jo metu svečias pasidalino įžvalgomis apie užsienio šalyse ir Lietuvos mokyklose taikoma patirtimi, padedančia siekti aukštų mokinių mokymosi rezultatų.

Vyta Šiugždinienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui