Integruota lietuvių kalbos ir informacinų technologijų pamoka | Alytaus Putinų gimnazija

Integruota lietuvių kalbos ir informacinų technologijų pamoka Paskelbta / Atnaujinta:

pIMG_20191011_120758.jpg
Integruota lietuvių kalbos ir informacinų technologijų pamoka

Ic klasės mokiniai Word programa taisė lietuvių kalbos diagnostinį testą ir bendrino „Google“ diske saugomą failą su visais klasės draugais.

IMG_20191011_122345.jpg

Bendrindami iš „Google“ disko, galėjo redaguoti, komentuoti taisymo lentelėje įrašus, matyti, kaip klaidą ištaisė kitas mokinys, kieno taisymas tikslesnis.

IMG_20191011_122553.jpg

Taip mokiniai taisė pirmą kartą - klausimų buvo labai daug, kiekvienas norėjo paaiškinti tiksliai, taisyklingai. Įkelti sakiniai, žodžiai į Google Word dokumentą pateikti lietuvių kalbos mokytojos vertinimui.

Lietuvių kalbos mokytoja Irena Sakalauskienė, informacinių technologijų mokytojas Vygandas Banišauskas