„Ežero evoliucija“

Spalio 6 d. I b klasės mokiniai su auklėtoja Vaida Sakalauskiene susiruošė į edukacinę išvyką – Žuvinto biosferos rezervatą ir lankytojų centrą. Lankytojų centre veikia ekspozicija „Ežero evoliucija“. ,,Čia parodytas Žuvinto gyvenimas visais metų laikais, šio ežero būdingos žvėrių, paukščių, žuvų, rūšys. Sužinome kaip atsiranda ir išnyksta ežerai, formuojasi pelkės.
Žuvinto ežeras vadinamas Lietuvos gulbių lopšiu: iš jo gulbės nebylės paplito po mūsų šalies ežerus…“, – pasakojo gidė. Lyginant paskutinius metus, šiemet registruota daugiausiai – net 16 000 gulbių. Matėme videofilmą apie Žuvinto rezervato gamtą. Apžvalgos bokšte galėjome apžvelgti ežero panoramą ir stebėti paukščius per teleskopus. Šios ekskursijos metu yra
galimybė iš arčiau pažvelgti į natūralios gamtos pasaulį, susipažinti su Žuvinto gamtos vertybėmis

Nuoširdžiai dėkojame Alytaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos skyriui už transporto finansavimą.

Ib klasės auklėtoja Vaida Sakalauskienė