eTwinning projektas pabegėlių integracija

II B KTU klasė šiais mokslo metais dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte, skirtame pabėgėlių integracijai. Mūsų partneriai yra iš Turkijos, Lenkijos ir Makedonijos. Šis projektas mums labai aktualus, nes Alytus buvo pirmasis Lietuvos miestas, kuris prisiėmė iššūkį – pirmomis karo su Ukraina dienomis atidarė pabėgėlių centrą.

e3.PNG

Gimnazijoje taip pat mokosi mokiniai iš Ukrainos. Virtualaus susitikimo metu, partnerių komandų nariai pasidalino atliktomis veiklomis ir idėjomis, suplanavome savo bendras veiklas tarptautinėse grupėse. Mūsų mokiniai dalyvavo logo kūrime, organizavo priemonių rinkimą „Apkasų žvakėms“ gaminti, sudarė lankomiausių jaunų žmonių vietų žemėlapį Alytuje, suorganizavo pamoką – kavinę, kurioje susipažino su ukrainiečiais, besimokančiais mūsų gimnazijoje ir jų draugais.

e4.PNG
E2.PNG