Dalyvaujame Erasmus+KA229 programos projekte!

Alytaus Putinų gimnazijos pirmųjų ir antrųjų klasių mokiniai dalyvauja Erasmus+KA229 projekte „P.O.L.I.S. – Promote citizenship education at school to build inclusive societies”. Tai dvejų metų projektas, kuriame dalyvauja partneriai iš Italijos, Turkijos, Maltos, Graikijos, Norvegijos. Kovo 4 dieną vyko pirmasis projekte dalyvaujančių mokinių ir mokytojų susitikimas ZOOM aplinkoje. Susipažinome su jaunaisiais projekto dalyviais bei jų mokytojais.

Mokiniai buvo labai energingi, žvalūs, draugiški ir kalbūs. Kiekviena grupė pristatė savąją mokyklą ir jos veiklas, taip pat kuo jos skiriasi nuo kitų, kuo ypatingos. Sužinojome, kad turime be galo daug panašumų su žmonėmis iš skirtingų pasaulio kraštų. Pokalbiui baigiantis, visi nutarėme, jog kuo greičiau laukiame, kada pandemija baigsis ir visi galėsime pasimatyti!

Na, o šių metų balandžio 22d. vyko antrasis partnerių susitikimas, kuriame dalijomės savo mintimis apie žmogaus teises ir diskriminaciją. Vėliau pristatėme, ką spėjome nuveikti, ką ir kaip planuojame daryti, kaip žadame pateikti savo darbą, į kokias grupes esame pasiskirstę. Išgirdome nemažai kūrybingų idėjų, kurios mus įkvėpė! Pasakodami apie savo veiklas, pabrėžėme faktą, jog konsultuojamės su savo istorijos bei anglų kalbos mokytojomis.

Taip pat pristatėme savo gimnaziją kaip unikalią, turinčią kūrybingų mokinių, KTU ir šaulių klases. Paminėjome, jog mūsų mokykloje pagrindinė vertybė – bendradarbiavimas. Prieš išeidami iš zoom pokalbio, visi šiltai atsisveikinome!

Projekto dalyvė 1c klasės mokinė Henrieta Bunevičiūtė