Birželio 16 diena-Užsienio kalbų diena

Džiaugiamės I-III klasių mokiniais, dalyvavusiais filmo „The Great Gatsby” peržiūroje. Dėkojame II-III klasių mokiniams už dalyvavimą filmo aptarime, o I klasių mokiniams – už puikius komiksus.

Šis filmas yra sukurtas pagal to paties pavadinimo romaną DIDYSIS GETSBIS, laikomą svarbiausiu XX a. Amerikos literatūros šedevru. Trečias dešimtmetis, džiazo amžius: prohibicijos įstatymas, Chanel No. 5 kvepalai, pirmasis įgarsintas filmas, Peliukas Mikis, šampanas, čarlstonas ir fokstrotas iki paryčių. Anot romano autoriaus F. Scotto Fitzgeraldo, „stebuklų, meno, pertekliaus ir satyros amžius“. „Didysis Getsbis“ – tai pasakojimas apie XX a. pradžios amerikietiškąjį gyvenimą, apie naujo amžiaus pradžią, pasakojimas apie tuštybę ir jausmus, apie iškreiptas visuomenės normas ir turto troškimą.

Anglų kalbos mokytojos

Screenshot_5.jpg