„ATLIEKŲ KULTŪROS EGZAMINAS“

Balandžio 29 d. įvyko antrasis „Atliekų kultūros egzaminas“.

Egzamino tikslas – skatinti gyventojus rūšiuoti atliekas. Vis daugiau gyventojų rūšiuoja ir mūsų mieste, bet, ar tai daro tinkamai? Gimnazistai atsakė į 30 klausimų apie tai, kaip veikia atliekų tvarkymo sistema, ką gyventojai turėtų daryti su atliekomis, kokie yra atliekų tvarkymo pagrindai, kas yra žiedinė ekonomika, ir į daug kitų įdomių klausimų.

52 gimnazistai iš I a, I b, II a ir III klasių šiame egzamine dalyvavo pirmą kartą ir pelnė net 20 diplomų!

4 mokiniai pelnė „Žinovo diplomus“: Ervinas Norus I b kl., Erika Pyragaitė III b kl., Gabija Syrjotavičiūtė I a kl., Vaida Stagniūnaitė I a kl.

16 mokinių pelnė „Pažengusio diplomus“: Kamilė Burinskaitė, Samanta Kručkaitė, Arnas Margelis, Eglė Stanevičiūtė – I a kl., Edita Kazlauskaitė, Nojus Navickas, Austėja Bandonytė, Skaistė Šarkutė, Saulė Smilgaitytė, Vesta Stankevičiūtė, Juozas Petravičius, Gabija Skripaitė – II a kl., Miglė Bazarauskaitė, Augustas Narkevičius – III b kl., Dominykas Soročian, Aurimas Stadalnykas – III c kl.

Džiaugiuosi puikiais gimnazistų rezultatais.

Geografijos mokytoja metodininkė Jolita Noruvienė