Alytaus miesto gimnazistai trumpam sugrįžo į vaikystę

Vieną birželio vakarą į Putinų gimnaziją sugužėjo gausus būrys visų Alytaus miesto gimnazijų gimnazistų. Tradicija tapęs renginys „Naktis Mokykloje“ šiemet kvietė jaunuolius sugrįžti atgal į vaikystę.

Renginio pradžią paskelbė buvusi Putinų gimnazistė Donata Drobnytė, moksleiviams žinoma kaip „Dinamika“, kuri padainavo keletą nuotaikingų dainų ir sukūrė linksmą atmosferą salėje. Vėliau renginio taisykles bei bendrąją tvarką pristatė mokinių tarybos pirmininkė Ieva Jurčiukonytė.

Kitas kelias valandas dalyviai klausėsi lektorių vedamų paskaitų – Rolando Bykovo, Valdos Bičkutės ir jaunųjų Alytaus konservatorių. Dalyviai turėjo puikią progą išgirsti, kas yra europilietiškumas, padiskutuoti apie kino industriją Lietuvoje ir pasaulyje, motyvaciją ar saviugdą. Po paskaitų pasistiprinę kibome į pagrindines veiklas: komandos formavimo žaidimus, kurie tvirtino visos komandos ryšį bei tobulino gebėjimą dirbti komandoje, o kiti galėjo tiesiog komandomis žaisti krepšinį. Po šių judrių veiklų vėl šiek tiek pasistiprinome užkandžiais. Dabar vieni dalyviai galėjo žaisti tinklinį, kiti – tęsė komandinę veiklą jau kituose punktuose, atlikdami kitas, dar įdomesnes užduotis.

Aktyviai pasportavę ir atlikę daug užduočių dalyviai galėjo rinktis: šokti diskotekoje ar pailsėti kabinetuose ir tiesiog pabendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis. Laisvu laiku dalyviai taip pat galėjo įsiamžinti prie renginio „pažibos“ – foto sienelės, padarytos iš daugiau nei dviejų šimtų spalvotų balionų, atspindinčios „Nakties Mokykloje“ temą – „Atgal į vaikystę“.

Po trumputės refleksijos su savo mentorium bei Putinų gimnazijos tarybos pirmininke, vos prašvitus, visi išėjo į paskutinę renginio veiklą: orientacinį žaidimą Jaunimo parke. Čia vėl visos komandos atliko nurodytas užduotis, duotame parko žemėlapyje ieškojo savo punkto, uždirbo taškų. Galiausiai ankstų rytą grįžome atgal į Putinų gimnaziją apdovanojimams ir galimybe pasidžiaugti geriausiai pasirodžiusiomis komandomis sportinėse varžybose bei komandinėje veikloje.

Nuoširdžiai ačiū tariame dalyviams, be kurių nebūtų įvykęs renginys, o taip pat renginio rėmėjams – Alytaus miesto savivaldybei, finansavusiai veiklas; kepyklėlei „Rixa“, kuri neleido sportuoti tuščiais pilvais. Ačiū visai Putinų gimnazijos bendruomenei už pagalbą ir supratingumą.

Alytaus Putinų gimnazijos mokinių taryba