Alytaus Putinų gimnazijos komanda KTU Design. Engineer. Construct! Lithuania (DEC LT) dalyvė
Rugsėjo 18 d. jau ketvirtąjį kartą Alytaus Putinų gimnazijos komanda kartu su kitomis startavo KTU DEC LT projekte.
Šiais metais mokiniai projektuos įkvėptą gamtos Jaunimo centrą, kurio tikslas -užtikrinti ryšį su gamta projektuojant ,,nature – based“ principais. Projekto vieta – Kauno marių pakrantė, KTU Kapitoniškių sporto ir poilsio bazė.
Projekto metu dalyviai dirba komandomis po 5 (+-1) moksleivius. Visus metus trunkančio projekto metu komanda turi atlikti gautos užduoties analizę, išsiaiškinti kliento poreikius, esamą rinką, pastato vietą, sugalvoti savo projekto idėją, logotipą, pateikti aprašymą. Vėliau – suplanuoti erdves, stilių, parengti 3D brėžinius bei vizualizacijas. Viso projekto metu vyksta susitikimai su įvairiais ekspertais, tarpinės peržiūros, ekskursijos. Dalyvius konsultuoja Kauno technologijos universiteto dėstytojai bei studentai.
Komandos vertinamos ir apdovanojamos šiose kategorijose: geriausia idėja, 3 D brėžinys, išplanavimas, konstrukciniai – inžineriniai, tvarūs, socialiniai sprendimai bei ,,Tautos balso“ kategorijoje.
Projekto partneriai: „Class of your own“, „Bentley Systems“, KTU Išmaniųjų miestų ir infrastruktūros centras.
Projekto koordinatoriai: Viktoras Jasaitis, Laura Jankauskaitė-Jurevičienė, Ignacio Villalon Fornes, Alytaus Putinų gimnazijoje – Deimantė Januškauskaitė ir Mantas Kazakevičius.

