Administracinė navigacija
Putinų gimnazija

Putinų gimnazijos Kūrėjų pavasaryje dalyvavo Dzūkijos pagrindinės mokyklos mokinių grupė

Jau antrą kartą Putinų gimnazijos Kūrėjų pavasaryje su kūrybine programa dalyvavo Dzūkijos pagrindinės mokyklos mokinių grupė. Šiais metais bibliotekininkės Astros Matažinskienės suburti 6-okai parengė žymiajam Lietuvos knygnešiui skirtą programą. Bibliotekininkė įvairiais faktais iš knygnešių gadynės įdomiai papildė programą. Dalyvavusiems II b klasės gimnazistams teko garsiai paskaityti Lietuvių mėnraščio „Aušra“ (1883 m.) prakalbą. Po renginio svečiams buvo malonu perskaityti gražius gimnazistų užrašytus atsiliepimus: „Buvo įdomu. Gražiai papasakojo, kūrybingai. Patiko, kad pridėjo ir muzikos“, …pasakotojai gerai išmokę tekstus“, „Buvo įdomus pasirodymas, kad ir trumpas. Sužinojau truputį daugiau apie knygnešius. Labai gerai pasiruošę“, „…labai patiko. Šaunuoliai!“, „Patiko klausyti, kadangi aiškiai ir gražiai pasakojo, sakė eiles“, „…graži muzika, vaikai labai gražiai paskaitė, buvo faina klausyti“ „Šaunuoliai mokiniai, puikiai pasiruošę! Tema aktuali. Ačiū už nuostabią kompoziciją bibliotekininkei Astrai“.

 Bibliotekininkė Eglė Juodžiukynienė